Квадратні сонцезахисні жіночі окуляри зі стразами

- В наявності
- Код: LK2120-152-c1
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорні квадратні жіночі сонцезахисні окуляри зі стразами
Стильний та модний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Вид окулярів: квадратні
- Матеріал оправи: пластик
- Колір оправи: чорний
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 65 мм
- Висота лінзи: 60 мм
- Декор: стрази
- Виробництво: Тайвань
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 60 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 1 099 ₴






