Квадратні сонцезахисні жіночі окуляри шестикутні

- В наявності
- Код: PS31826-5319-143
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестикутні (квадратні) жіночі сонцезахисні окуляри з візерунками на дужці
Стильний та модний жіночий аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Вид окулярів: квадратні/ шестикутні
- Матеріал оправи: метал
- Колір оправи: чорний/ коричневий
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 50 мм
- Висота лінзи: 45 мм
- Декор: вызерунки на завушнику (дужці)
- Виробництво: Тайвань
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Шестикутна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 1 099 ₴





