Квадратні сонцезахисні жіночі окуляри зі стразами, поляризаційні

- В наявності
- Код: LK2120-66-10-C4
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поляризаційні квадратні жіночі сонцезахисні окуляри зі стразами на дужці
Стильний та модний жіночий аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Вид окулярів: квадратні
- Матеріал оправи: полікарбонат
- Колір оправи: пудровий
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 65 мм
- Висота лінзи: 60 мм
- Декор: стрази на дужках
- Захист: UV400
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 60 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірневий |
- Ціна: 1 099 ₴







