Шестигранні вузькі сонцезахисні окуляри жіночі, в тонкій золотистій оправі

- В наявності
- Код: 29626-5415-140-C1
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брендові шестикутні вузькі жіночі сонцезахисні окуляри, фотохромні
Стильний жіночий аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Вид окулярів: вузькі / шестикутні
- Матеріал оправи: метал / пластик
- Колір лінз: синій
- Колір оправи: золотий
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 55 мм
- Висота лінзи: 40 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Шестикутна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Золотистий |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 10 мм |
- Ціна: 1 099 ₴





