Жіночі сонцезахисні окуляри, вузькі овальні

- В наявності
- Код: PS31828-56-18-146 C121
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овальні вузькі жіночі сонцезахисні окуляри в тонкій срібній оправі
Стильний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Вид окулярів: вузькі / овальні
- Матеріал оправи: метал / пластик
- Колір оправи: срібний
- Колір лінз: рожевий
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 55 мм
- Висота лінзи: 40 мм
- Довжина дужки: 145 мм
- Виробництво: Тайвань
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір Оправи | Срібний |
- Ціна: 1 099 ₴




