Прямокутні сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB3560 в металевій оправі

- В наявності
- Код: RB-3560-004
3 599 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні прямокутні окуляри Ray Ban RB3560 в чорній металевій оправі і скляними лінзами
Брендові окуляри — необхідний модний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності як чоловічому, так і жіночому образу.
Основні характеристики:
- Бренд: Ray Ban
- Пол: unisex
- Форма оправи: прямокутні
- Матеріал оправи: метал
- Колір оправи: чорний
- Матеріал лінз: скло
- Колір лінз: чорний
- Ширина оправи: 160 мм
- Ширина лінзи: 61 мм
- Висота лінзи: 50 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- Оригінальна коробка
- Шкіряний футляр RayBan
- Ганчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 62 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 3 599 ₴







