Жіночі сонцезахисні окуляри - п'ятикутні, сірі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сірі п'ятикутні жіночі сонцезахисні окуляри.
Основні характеристики:
- Артикул: 1502-035816-152
- Вид окулярів: п'ятикутні
- Матеріал оправи: пластик
- Матеріал лінз: полароїдне скло
- Колір оправи: сірий
- Колір лінз: чорний
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Висота лінзи: 50 мм
- Довжина дужки: 150 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 10 мм |
- Ціна: 1 099 ₴





