Жіночі сонцезахисні окуляри - п'ятикутні безободкові, коричневі

- В наявності
- Код: 2755-026313-142
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
П'ятикутні жіночі сонцезахисні безободкові окуляри коричневого кольору.
Основні характеристики:
- Артикул: 2755-026313-142
- Вид окулярів: п'ятикутні, безободкові
- Матеріал дужки: пластик
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Колір оправи: коричневий
- Колір лінз: коричневый (градієнт)
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Висота лінзи: 55 мм
- Довжина дужки: 150 мм
- Виробництво: Тайвань
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Рожевий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 15 мм |
- Ціна: 1 099 ₴




