Жіночі сонцезахисні окуляри - прямокутні безободкові, коричневі

- В наявності
- Код: 2888-1552-203
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутні жіночі сонцезахисні безободкові окуляри, коричневого кольору.
Основные характеристики:
- Артикул: 2888-1552-203
- Вид окулярів: прямокутні, безободкові
- Матеріал дужки: метал/ пластик
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Колір лінз: коричневий
- Ширина оправи: 120 мм
- Ширина лінз: 45 мм
- Висота лінз: 35 мм
- Довжина дужки: 140 мм
- Виробництво: Тайвань
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 45 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Загальна ширина | 120 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 15 мм |
- Ціна: 1 099 ₴




