Жіночі сонцезахисні окуляри - безободкові форми метелика, рожеві

- В наявності
- Код: 1509-016213-146
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожеві жіночі сонцезахисні окуляри в формі метелика.
Основні характеристики:
- Артикул: 1509-016213-146
- Вид окулярів: метелик
- Колір лінз: рожевий (градієнт)
- Колір дужки: рожевий
- Ширина оправи: 140 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Висота лінзи: 60 мм
- Довжина дужки: 150 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
- Гранчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Метелик |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Рожевий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Висота лінзи | 60 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 10 мм |
- Ціна: 1 099 ₴




