Сонцезахисні окуляри поляризаційні - широкі, коричневі

- В наявності
- Код: MT8425-008-90-05 -137
1 099 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкі коричневі поляризаційні окуляри - Polarized MT8425
Стильний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності будь-якому образу.
Основні характеристики:
- Аутентичність: 100% оригінал
- Вид окулярів: квадратні / wayfarer / широкі
- Матеріал оправи: полікарбонат
- Колір оправи: коричневий
- Колір лінз: коричневий
- Ширина оправи: 150 мм
- Ширина лінзи: 55 мм
- Висота лінзи: 50 мм
- Довжина дужки: 150 мм
- Захист УФ (UV): 100%
Комплектація:
- М'який тканинний футляр
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 1 099 ₴




