Окуляри сонцезахисні круглі Ray Ban Ferrari RB3602 Round Icons, в чорній оправі /унісекс

- В наявності
- Код: RB-3602-021-51-5121-40
4 199 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban Ferrari Round Icons RB3602 021 круглі зі скляними лінзами.
Брендові окуляри — необхідний модний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності як чоловічому, так і жіночому образу.
Основні характеристики:
- Бренд: Ray Ban
- Артикул: RB-3602-021-51-5121-40
- Стать: unisex
- Вид окулярів: круглі
- Матеріал оправи: пластик
- Колір оправи: чорний
- Матеріал лінз: скло
- Колір лінз: коричневий градієнт
- Матеріал дужки: метал
- Колір дужки: золотистий
- Ширина оправи: 145 мм
- Ширина лінзи: 49 мм
- Висота лінзи: 49 мм
- Довжина дужки: 145 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- Оригінальна коробка
- Шкіряний футляр RayBan
- Інформаційні брошури
- Ганчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 4 199 ₴






