Жіночі окуляри сонцезахисні Ray Ban Ferrari RB3548 шестикутні, в металевій оправі

- В наявності
- Код: RB-3548-008-5121-41
4 199 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри-каплі Ray-Ban Ferrari Metal RB3548 008 в металевій оправі і скляними лінзами
Брендові окуляри — необхідний модний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності як чоловічому, так і жіночому образу.
Основні характеристики:
- Бренд: Ray Ban
- Артикул: RB-3548-008-5121-41
- Стать: unisex
- Матеріал оправи: метал
- Колір оправи: золотий
- Матеріал лінз: скло
- Колір лінз: темно-сірий
- Ширина оправи: 130 мм
- Ширина лінзи: 50 мм
- Висота лінзи: 45 мм
- Довжина дужки: 140 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- Оригінальна коробка
- Шкіряний футляр RayBan
- Інформаційні брошури
- Ганчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Шестикутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Темно-сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 4 199 ₴






