Сонцезахисні окуляри Balenciaga 5A216 каплі, фотохромні, в металічній оправі /унісекс

- В наявності
- Код: 5A216-5618-136-1
3 599 ₴
+380 (97) 770-26-37
Продавець-консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри каплі Balenciaga 5A216 фотохромні з градієнтом, в чорній металевій оправі і скляними лінзами.
Брендові окуляри — необхідний модний аксесуар, що надає неповторної індивідуальності як чоловічому, так і жіночому образу.
Основні характеристики:
- Бренд: Balenciaga
- Стать: unisex
- Вид окулярів: авіатори/ каплі
- Матеріал оправи: метал
- Колір оправи: чорний
- Матеріал лінз: скло
- Колір лінз: чорно-сірий градієнт
- Фотохромна лінза змінює ступінь затемнення в залежності від освітлення.
- UV Protection: 400 (UV400)
- Ширина оправи: 150 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Висота лінзи: 52 мм
- Виробництво: Італія
Комплектація:
- Оригінальна коробка
- Шкіряний футляр Balenciaga
- Ганчірка для протирання окулярів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 52 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 3 599 ₴





